رئیس کل دادگستری استان قزوین گفت: حفظ امنیت خطر قرمز ما است و مخلان امنیت بدانند دستگاه قضایی استان در برابر آنها کوتاه نمی آید و شاهد قاطعیت دستگاه قضایی در حفظ این مقوله مهم خواهند بود.

به گزارش موسسه حقوقی ثمین عدالت، حجت الاسلام والمسلمین قدرتی در آیین تکریم و معارفه رئیس حوزه قضایی بخش خرمدشت افزود: دستگاه قضایی خدمات بسیار وسیعی را به طور مستقیم و غیر مستقیم به سایر دستگاه ها ارائه می دهد، از این رو کار در دستگاه قضایی بسیار پیچیده و سخت است.

رئیس کل دادگستری استان قزوین خاطرنشان کرد: مردم باید نسبت به اصلاح جامعه احساس مسئولیت کنند زیرا جرایم، آسیب ها و معضلات اجتماعی با کار شبانه روزی مسئولان کاهش نمی یابد بلکه خود مردم با مسئولیت اجتماعی باید به میدان بیایند تا شاهد کاهش جرایم باشیم.

این مقام قضایی تصریح کرد: قانون باید بین همه اقشار جامعه اجرا شود و در این میان کسانی که بخواهند با کارهای خلاف قانون و با مقاصد شخصی حق افراد و جامعه را تضییع کنند، بدانند که دستگاه قضایی در مقابل آنها خواهد ایستاد.

حجت الاسلام والمسلمین قدرتی اظهار کرد: احساس امنیت و امنیت در جامعه از مهم ترین اولویت های جامعه بشری در هر نقطه از جهان است و کسی را نمی توان پیدا کرد که بگوید به امنیت نیازی ندارد.

رئیس کل دادگستری قزوین افزود: تامین امنیت از وظایفی است که بر اساس قانون بر عهده دستگاه قضایی نهاده شده است و در این مسیر افرادی نیز به دنبال خدشه دار کردن امنیت حاکم و قانون شکنی برای اهداف شخصی و شوم خود هستند.

شاید دوست داشته باشید بخوانید  تلاش دستگاه قضایی استان برای کاهش تصادفات جاده ای در گلستان

وی ادامه داد: به همین خاطر به چنین افرادی هشدار می دهیم که حفظ امنیت خطر قرمز ما است و بدانند که دستگاه قضایی در برابر آنها کوتاه نخواهد آمد و شاهد قاطعیت دستگاه قضایی در حفظ این مقوله مهم خواهند بود.

بر اساس این گزارش، عباس عمویی به سمت رئیس حوزه قضایی بخش خرمدشت منصوب و از زحمات داود رضایی رئیس سابق دادگاه عمومی بخش خرمدشت قدردانی شد.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

EnglishPersian
Call Now Button