به گزارش دادگستری کل استان البرز، احمد فاضلیان رئیس کل دادگستری استان در آیین افتتاح مجتمع ورزشی شهدای قوه قضاییه که با حضور مسئولان و ورزشکاران مطرح کشوری در سالروز آزادسازی خرمشهر برگزار شد، گفت: دادگستری استان البرز در سه سال اخیر تلاش‌های زیادی برای برطرف کردن کمبودها و کاستن از فاصله خود با استان‌های برخوردار داشته است و در این راستا با انتقال کمبودهای استان به مسئولان عالی قوه قضاییه و همچنین صرفه‌جویی در منابع استانی توانستیم گامهای مهمی برای برطرف کردن کاستی‌ها برداریم.

وی افزود: مجموعه ورزشی شهدای قوه قضاییه که در زمینی به مساحت 1762 مترمربع در سال 94 کلنگ زنی شده با 1200 متر مربع زیربنا شامل سالن بدنسازی و سالن چندمنظوره و با بهره‌گیری از سیستم‌های نوین گرمایشی و سرمایشی احداث و امروز به مرحله بهره‌برداری رسیده است.

رئیس کل دادگستری استان البرز، کل اعتبار هزینه شده برای این مجموعه را یک میلیارد و 600 میلیون تومان عنوان کرد و گفت: این مبلغ از محل صرفه‌جویی در منابع مالی دادگستری بوده است و از همین محل توانستیم در سال گذشته بیش از چهار هزار متر مربع زیربنا را آماده بهره‌برداری کنیم.

وی متذکر شد: زمانی اهمیت این پروژه‌ها که مهمترین آن‌ها احداث ساختمان دادگستری کل است بیشتر می‌شود که بدانیم دولت به دلیل محدودیت در منابع مالی اجازه آغاز پروژه‌های جدید را نداده است ولی با همت همکاران در دادگستری کل و حمایت مسئولان عالی قوه قضاییه توانستیم پروژه دادگستری کل و دیگر پروژه‌ها را پیش ببریم.

فاضلیان از برنامه‌های خود برای احداث مجتمع تفریحی و رفاهی برای کارکنان دادگستری در آینده خبر داد و گفت: در حالی که سال 94 کل زیربنای دادگستری استان البرز کمتر از 35 هزار مربع بود، در این مدت زمان اندک توانسته‌ایم به همین میزان زیربنا احداث کرده یا آماده بهره‌برداری کنیم.

شاید دوست داشته باشید بخوانید  با حضور رئیس کل دادگستری استان البرز؛ واحد انجام خدمات دادسرا در مجتمع شهید بهشتی کرج افتتاح شد

وی افزود: در این راستا ساختمان دادگستری کل استان البرز با بیش از 15 هزار متر مربع زیربنا اوایل سال آینده به بهره‌برداری خواهد رسید که کمک قابل توجهی به مرکز استان در راستای افزایش فضای اداری خواهد کرد.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

Call Now Button
EnglishPersian