وکیل جراحات

شما همیشه باید مراقب وکیل جراحات بی تجربه یا بی کفایت که برای ادعای شما مبارزه می کنند، باشید. ما در اینجا هستیم تا به شما اطلاع دهیم که باید به دنبال چه چیزهایی بروید و شما را در روند یافتن یک وکیل مناسب برای آسیب های شخصی راهنمایی می کنیم.

وکیل جراحات یا آسیب دیدگی شخصی کیست؟

وکیل آسیب دیدگی شخصی یک متخصص حقوقی معتبر است که می تواند افرادی را که آسیب دیده اند، کمک کند و از طرف آن ها مذاکره کند. این بدان معنی است که آن ها در کمک به مردم برای گرفتن خسارت عادلانه پس از تصادفی که تقصیر شخص دیگری بود ، تخصص دارند.

یک وکیل جراحات یا آسیب دیدگی همچنین می تواند به شما کمک کند تا توانبخشی و مشاوره پزشکی لازم برای بهبودی خود را دریافت کنید و پس از دریافت غرامت به شما در مورد چگونگی محافظت از پول خود مشاوره می دهد.

تفاوت آنها با سایر وکلا چیست؟

یک وکیل آسیب دیدگی در کمک به افراد پس از آسیب دیدگی در یک تصادف تخصص دارد. این بدان معناست که آن ها اغلب با مدعیانی کار می کنند که از بهبود و امور مالی خود مضطرب هستند.

در حالی که سایر وکلا و وکلای دادگستری نیز در مواقع نیاز و آسیب پذیری با مردم سروکار دارند و یک وکیل آسیب دیدگی شخصی تجربه کمک به مردم برای دسترسی به خدمات پزشکی و مراقبتی مورد نیاز را دارد.

چگونه یک وکیل متخصص و با تجربه پیدا کنیم؟

از شرکت هایی که از بازاریابی استفاده می کنند خودداری کنید.

شاید دوست داشته باشید بخوانید  مراجع رسیدگی در امور مالیاتی

شما باید از شروع ادعای خود با شرکتی که به شما زنگ زده است یا ایمیل یا پیام متنی برای شما ارسال کرده است خودداری کنید.

این شرکت ها از روش های غیراخلاقی برای تماس با افراد آسیب دیده استفاده می کنند و این رفتار ممکن است به شما نشان دهد که در طی ادعای شما چگونه با شما رفتار می کنند. این نوع بازاریابی می تواند بدین معنا باشد که آنها به جای این که بهترین منافع شما را در نظر داشته باشند، صرف سودآوری در ادعای شما هستند.

برخی از وکلا ممکن است سعی کنند شما را تحت فشار قرار دهند تا با آن ها کار کنید و این کاملاً غیرقابل قبول است و شما هرگز نباید با گرفتن نوعی هدیه یا پیشنهاد اغوا شوید.

آیا برای یک وکیل بهتر در زمینه جراحات یا آسیب دیدگی مجبورم هزینه بیشتری بپردازم؟

خیر همیشه اینگونه نیست. برای مثال وکلای موسسه حقوقی و داوری ثمین عدالت  با دقت انتخاب و کنترل می شوند تا مطمئن شوید که بهترین وکالت قانونی را دریافت می کنید و می توانید غرامت مورد نیاز خود را دریافت کنید.

طبیعی است که بهترین وکلای آسیب دیدگی شخصی نرخ بالاتری از وکلای کم سابقه را دریافت می کنند اما مطمئن باشید که هرگز بابت هزینه ای که توانایی پرداخت آن را ندارید و یا جبران خسارت هزینه های حقوقی برای شما باقی نخواهد ماند. به یاد داشته باشید که وکلایی که تجربه بیشتری دارند، می توانند در مقایسه با وکیلانی که تجربه کمتری دارند خسارت بیشتری برای شما بگیرند.

شاید دوست داشته باشید بخوانید  وکیل خانواده در پرونده‌های طلاق

اول از همه بیشتر ادعاهای مربوط به آسیب دیدگی به صورت بدون برد و بدون هیچ گونه هزینه ای انجام می شود، به این معنی که در صورت عدم موفقیت در پرونده، شما مجبور به پرداخت هزینه ای نخواهید بود. این امر از ایجاد ادعای جبران خسارت خطر مالی را برطرف می کند و اطمینان می دهد که از جیب خود خارج نخواهید شد .

اگر در پرونده خود پیروز شوید و غرامت دریافت کنید، طرف مقابل بیشتر هزینه های حقوقی را پرداخت خواهد کرد. شما باید حق موفقیت به وکیل خود بپردازید  اما این مبلغ به طور واضح در توافق نامه شما با وکیل شما مشخص خواهد شد و بیش از ۲۵٪ از غرامت شما را نخواهد داشت.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

Call Now Button