مهم ترین و اولین نهاد اجتماعی خانواده است که هر فردی در بدو تولد با آن مواجه می شود. به طبع با رشد فرد می توان شکل این خانواده را تغییر داد و به خانواده زناشویی تبدیل کرد. به هر صورت خانواده به هر شکلی که باشد دارای قوانینی است که اغلب افراد از این قوانین آگاه نیستند. به همین دلیل در هنگام بروز مشکلات احتمالی با سردرگمی مواجه می شوند. قوانین خانواده نیز با توجه به امور حقوقی خانواده تدوین شده است. در هنگام بروز این گونه مسائل و مشکلات نیاز به علم مسائل حقوقی است و باید با مراجعه به وکلای مجرب از حق و حقوق خود دفاع کرد. وکالت حقوقی امور خانواده امروزه به یکی از زمینه های تخصصی حوزه وکالت و امور حقوقی تبدیل شده است.

موسسه حقوقی ثمین عدالت با داشتن وکلای پایه یک دادگستری و قضات بازنشسته متخصص در این زمینه به شما این اطمینان خاطر را می دهد که در تمام مراحل کار، با مشاوره ای دقیق و حساب شده پرونده شما را در کمترین زمان، با کسب بهترین نتیجه ممکن به پایان برساند. ما شما را تا رسیدن به مطالبات قانونیتان یاری خواهیم کرد.

پاسخ گویی به سوالات حقوقی شما

موسسه حقوقی ثمین عدالت

تیم قدرتمند و داوری موسسه ثمین عدالت با سابقه درخشان و چرونده‌های موفق طی سال‌های اخیر آمادگی بررسی پرونده‌های قضایی و مشائره‌های تخصصی را داراست

وکیل خانواده

دپارتمان های وکالت امور خانواده موسسه حقوقی و داوری ثمین عدالت در تمامی زمینه های حقوقی خانواده می تواند به شما عزیزان، مشاوره ارائه دهد

عمده فعالیت های ما به شرح زیر می باشد :

 

re_work-02_4x

فرآیند رسیدگی به درخواست‌های موکلین در موسسه حقوقی و داوری ثمین عدالت چیست؟

در موسسه حقوقی ثمین عدالت، موکلین به سه روش اینترنتی، تلفنی و حضوری می‌توانند درخواست خود را به ثبت برسانند. در روش مشاوره حقوقی اینترنتی، پس از ثبت اطلاعات در فرم درخواست مشاوره حقوقی در وبسایت موسسه به نشانی www.saminedalat.com همکاران ما در موسسه در کوتاه‌ترین زمان بررسی و با شما جهت پاسخگویی و یا تعیین وقت مشاوره حقوقی تماس حاصل خواهند نمود. در روش حضوری، پس از تماس اولیه و تعیین وقت مشاوره، موکلین با مراجعه به دفتر موسسه می‌توانند با کارشناسان حقوقی و وکلای حاضر در موسسه در رابطه با موضوع مدنظر خود به گفت‌وگو بپردازند. در روش مشاوره تلفنی ، کارشناسان موسسه حقوقی ثمین عدالت آماده پاسخگویی به سوالات شما عزیزان خواهند بود.

روند انتخاب وکیل برای پرونده‌ها چگونه است؟
نحوه اطلاع رسانی موسسه در مورد روند پیگیری به چه شکل است؟
اخذ هزینه قرارداد به چه صورت انجام می‌شود؟
چطور می‌توانم به موسسه اعتماد کنم؟

 

نحوه اطلاع رسانی موسسه در مورد روند پیگیری به چه شکا است؟

موسسه حقوقی و داوری ثمین عدالت به منظور تکریم هر چه بیشتر ارباب رجوع و کاهش دغدغه موکلین محترم به اقدام به نصب سیستم مدیریت خودکار مشتری نموده است. لذا اطلاع رسانی به افراد به صورت اتوماتیک انجام می‌شود. پس از انعقاد قرارداد میان موسسه و موکلین اطلاعات تماس فرد در سامانه ثبت شده و پس از انجام هر مرحله (ثبت دادخواست، صدور رای، درخواست مدارک و …) به فرد از طریق پیامک اطلاع داده می‌شود. همچنین در صورت نیاز، موکلین می‌توانند جهت رفع ابهام و یا مطرح کردن موارد جدید در روند پرونده با موسسه تماس حاصل نمایند.

روند انتخاب وکیل برای پرونده چگونه است؟

با توجه به گستردگی موضوعات در حوزه دعاوی قضایی، نمی‌توان ادعا کرد که یک شخص در همه حوزه‌های مختلف امر وکالت تخصص و تبحر لازم به منظور قبول وکالت اشخاص را دارد. چرا که باور ما بر این است که حقوق مردم مهمترین امانتی است که از جانب آن‌ ها به ما سپرده شده و برای پاسداری از حقوق مردم در دادگاه عدل این مرز و بوم می‌بایست از تخصص و تجربه کافی برخوردار بود.

لذا یکی از مزایای موسسه حقوقی و داوری ثمین عدالت، انتخاب وکیل پایه یک دادگستری در حوزه مدنظر موکلین محترم می‌باشد. وکلای گرامی شاغل در موسسه حقوقی و داوری ثمین عدالت، تخصص‌های اصلی خود را در امر قبول وکالت به موسسه اعلام نموده و بر همان مبنا رزومه‌های این عزیزان بررسی گردیده است. بنابراین، اگر شخصی به طور مثال در زمینه نفقه و اجرت‌المثل به موسسه مراجعه نماید، موسسه وکلای دادگستر پاسارگارد بهترین وکیلی را به او معرفی خواهد کرد که در زمینه ذکر شده بارها و بارها وکالت و یا مشاوره حقوقی قبول نموده و از تجربه کافی برای احقاق حق موکل برخوردار باشد.

اخد هزینه قرارداد به چه صورت است؟

اخذ وجه قرارداد به صورت چند مرحله‌ای و متناسب با پیشرفت پرونده انجام می‌پذیرد.

 

 

چطور می توانم به موسسه اعتماد کنم؟

همه وکلای محترم موسسه حقوقی و داوری ثمین عدالت  جزو بهترین‌ وکیل های تهران می‌باشند. علاوه بر این، موکلین محترم می‌توانند با مراجعه حضوری به موسسه و نیز گفت‌وگو با وکلای متخصص در زمینه مدنظر خود از قدرت و تبحر وکلا اطمینان حاصل کرده و با خیالی آسوده وکالت خود را به فرد مورد نظر خود بسپارند.

 

 

 

موسسه حقوقی ثمین عدالت

نیاز به مشاوره حقوقی با وکلای پایه یک دادگستری دارید؟

الان با ما تماس بگیرید

خط اختصاصی: ۱۴۵۷

Call Now Button
EnglishPersian