وکیل وراثت

مرگ یک عزیز خواه شریک زندگی باشد یا یکی از اعضای خانواده یا یک دوست صمیمی همیشه برای همه افراد درگیر ناراحت کننده است. در صورت اختلاف در مورد ارث بردن وسایل شخصی، پول یا اموال می توان وضعیت را بیشتر وخیم تر کرد. برای این مسئله شما حتما به یک وکیل وراثت نیاز خواهید داشت.

وکلای وراثت ثمین عدالت در دسترس هستند تا به شما کمک کنند راه حل قابل قبولی برای حل مشکلات مربوط به ارث و میراث پیدا کنید. ما درک می کنیم که اختلافات مربوط به وراثت می تواند بسیار استرس زا و از نظر روحی خسته کننده باشد و تیم بسیار ماهر وکیل وراثت ما می توانند با استفاده از تخصص خود روند کار را تا حد ممکن ساده انجام دهند.

مهم نیست که با چه نوع اختلاف ارثی روبرو هستید، وکلای ما می توانند در مورد پرونده شما و گزینه های مختلف بودجه ای که در دسترس است راهنمایی های عمیقی ارائه دهند.

این شامل ارائه ایده به شما می شود که هزینه هر یک از اقدامات ممکن است باشد چه مدت طول می کشد و همچنین ارزیابی قدرت کلی پرونده شما.

چه کسی می تواند به طور قانونی ادعای ارث کند؟

بر اساس قانون وراثت (پیش بینی برای خانواده و افراد تحت تکفل) فقط افراد زیر از نظر قانونی مجاز به ادعا هستند:

  • همسر یا شریک مدنی متوفی
  • همسر مطلقه یا شریک مدنی متوفی از هم جدا شده (اگر آن ها مجدداً ازدواج نکرده و یا وارد یک مشارکت مدنی جدید نشده باشند)
  • هرکسی که حداقل ۲ سال قبل از مرگ با متوفی زندگی کرده باشد
  • فرزندان متوفی (از جمله افراد بالای ۱۸ سال)
  • فرزندان ناتنی ، فرزندان خوانده ، فرزندان پرورش و هرکسی که توسط مرحوم به عنوان فرزند خود رفتار شود
  • هرکسی که متوفی قبل از مرگ از او مراقبت می کرد
شاید دوست داشته باشید بخوانید  حقوق مدنی جامع

ما اعتقاد داریم که دادرسی باید آخرین چاره باشد. نه تنها به دلیل هزینه های احتمالی که می توانید متحمل شوید بلکه به دلیل تأثیر عاطفی و روانی که می تواند بر افراد درگیر داشته باشد.

وکیل وراثت متعهد به دستیابی به بهترین نتیجه ممکن برای همه مشتریان ما با استفاده از مقرون به صرفه ترین روش است. در بسیاری از موارد این می تواند به معنای ورود به میانجی گری یا مذاکره برای رسیدن به سازش خارج از توافق نامه های دادگاه باشد.

با توجه به تجربه ما در قانون وراثت ما آگاه هستیم که گاهی چاره ای جز پیگیری موضوع در دادگاه وجود ندارد. در صورت بروز چنین اتفاقی در مورد شما می توانید اطمینان کامل داشته باشید که از وکلای متخصص ارث که سالها تجربه محاکمه پشت سر دارند پشتیبانی کامل خواهید داشت.

قانون وراثت چیست؟

قانون وراثت مجموعه ای از قوانین است که حکم می کند چه کسی با فوت شخص املاک را دریافت می کند. قانون وراثت کنترل می کند که بازماندگان فرد متوفی (دوستان و اقوامی که از خود به جای گذاشته اند) اموال شخص متوفی (متعهد) را به ارث می برند.

آیا برای ارث بردن باید با شخص متوفی مرتبط باشم؟

اگر شخص متوفی با وصیت فوت کرد و وصیت خاصی (دستور ترک مال به شخصی) را به غیر خویشاوند سپرد غیر خویشاوند می تواند آن وصیت را به ارث ببرد. اگر شخصی بدون اراده بمیرد فرد از طریق روده می میرد. این بدان معناست که املاک (دارایی) شخص طبق قانون دفع می شود (به دیگران توزیع می شود).

شاید دوست داشته باشید بخوانید  دعاوی کیفری تصرف عدوانی

در کشورهایی که قوانین ارثی قانون عادی دارند ، ارث “مبتنی بر مالکیت” است. این بدان معناست که هرکس دارای حق مالکیت باشد و از نظر قانونی مالک آن املاک است. چه کسی مالک مالکیت است توسط نام موجود در سند عنوان تعیین می شود.
در برخی موارد همسر متوفی ممکن است مالکیت تمام املاک را داشته باشد.

همسر متوفی با وصیت نامه می تواند مقدار سهم انتخابی مورد نیاز خود را کمتر ترک کند. برای از بین بردن ارث همسر باید در یک توافق نامه قبل از ازدواج (قبل از ازدواج) یا توافق نامه پس از ازدواج موافقت کند که چیزی دریافت نکند. توافق همسر باید داوطلبانه باشد و اجباری نباشد.

اگر نیاز به یک وکیل وراثت کاربلد و با تجربه دارید می توانید به موسسه حقوقی ثمین عدالت مراجعه نمایید.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

Call Now Button