وکیل خانواده فردی است که در زمینه حقوق خانواده و دعاوی مربوط به آن تبحر دارد و به مجموعه قوانین و مقررات آن که شامل ازدواج، طلاق و روابط والدین با فرزندان می‌باشد مسلط است.

همه بر سر این موضوع توافق دارند که مهم‌ترین و اولین نهاد اجتماعی خانواده است و هر فردی در بدو تولد با آن مواجه می‌شود. به طبع با رشد فرد و ازدواج او خانواده جدیدی به واسطه پیوند زناشویی تشکیل می‌شود که مسائل حقوقی خاص خود را در بر دارد. حقوق خانواده شامل قوانینی است که با توجه به امور خانواده تدوین شده است و اغلب افراد از آن بی‌اطلاع‌اند و به همین دلیل در هنگام بروز مشکلات احتمالی سردرگم می‌شوند. بهتر است در هنگام بروز این گونه مسائل و مشکلات با مراجعه به وکیل خانواده مجرب از حق و حقوق خود دفاع کنید.

 

وکیل خانواده حقوق و قوانین

حقوق خانواده که ابزار کار یک وکیل خانواده خبره است به مجموعه قوانین و مقرراتی اطلاق می‌شود که ناظر بر تنظیم روابط خانواده است. این قوانین شامل ازدواج، طلاق و روابط والدین با فرزندان است که در آن مباحثی از قبیل نفقه و مهریه و اجرت‌المثل و … مطرح است.
رابطه زناشویی ممکن است به دلایل متعددی زایل شود و به‌پایان برسد و یا با توافق زوجین به تقاضای مرد یا زن منجر به جدایی شود. در این مواقع حضور وکلای خانواده می‌تواند کمک زیادی به حل اختلافات و برقراری عدالت کند. در این شرایط مسائلی مانند حضانت فرزند که به معنی سرپرستی، نگهداری طفل و ولایت قهری بر طفل (انجام هرگونه معامله و دخل و تصرف در کلیه اموال و امور طفل صغیر است) مطرح می‌گردد و نیاز است وکیل متخصص در امور طلاق در چنین پرونده‌هایی حضور داشته باشد و روند اجرای پرونده را پیگیری کند.

پاسخ گویی به سوالات حقوقی شما

موسسه حقوقی ثمین عدالت

تیم قدرتمند و داوری موسسه ثمین عدالت با سابقه درخشان و چرونده‌های موفق طی سال‌های اخیر آمادگی بررسی پرونده‌های قضایی و مشائره‌های تخصصی را داراست

مشخصات وکیل خانواده خوب

اگر یک وکیل متخصص در امور خانواده باشد و تسلط کاملی بر روی قوانین و مقررات مربوط به ازدواج و طلاق داشته باشد؛ موکلانی که در مواجهه با مشکلات از او کمک می‌گیرند به نتیجه بهتر و قابل قبول‌تری می‌رسند. اما فراموش نکنید شرط رسیدن به این نتیجه، تبحر وکیل در امر وکالت در امور خانواده است. از جمله‌ راه‌های شناسایی یک وکیل خوب این است که سابقه کاری و تحصیلی او مورد بررسی قرار گیرد. اما از آنجایی که انجام چنین تحقیقاتی می‌تواند مشکل و گاه غیر ممکن باشد به شما راه دیگری را پیشنهاد می‌کنیم که کمک گرفتن از وکیلی است که در یک موسسه حقوقی معتبر مشغول به وکالت است. در این مواقع موسسه حقوقی به جای شما تمام تحقیقات لازم را به‌صورت سختگیرانه‌تری انجام داده است و خیالتان از این بابت راحت خواهد بود.

وکیل فرزند خواندگی

re_work-02_4x

فرآیند رسیدگی به درخواست‌های موکلین در موسسه حقوقی و داوری ثمین عدالت چیست؟

در موسسه حقوقی ثمین عدالت، موکلین به سه روش اینترنتی، تلفنی و حضوری می‌توانند درخواست خود را به ثبت برسانند. در روش مشاوره حقوقی اینترنتی، پس از ثبت اطلاعات در فرم درخواست مشاوره حقوقی در وبسایت موسسه به نشانی www.saminedalat.com همکاران ما در موسسه در کوتاه‌ترین زمان بررسی و با شما جهت پاسخگویی و یا تعیین وقت مشاوره حقوقی تماس حاصل خواهند نمود. در روش حضوری، پس از تماس اولیه و تعیین وقت مشاوره، موکلین با مراجعه به دفتر موسسه می‌توانند با کارشناسان حقوقی و وکلای حاضر در موسسه در رابطه با موضوع مدنظر خود به گفت‌وگو بپردازند. در روش مشاوره تلفنی ، کارشناسان موسسه حقوقی ثمین عدالت آماده پاسخگویی به سوالات شما عزیزان خواهند بود.

روند انتخاب وکیل برای پرونده‌ها چگونه است؟
نحوه اطلاع رسانی موسسه در مورد روند پیگیری به چه شکل است؟
اخذ هزینه قرارداد به چه صورت انجام می‌شود؟
چطور می‌توانم به موسسه اعتماد کنم؟

 

نحوه اطلاع رسانی موسسه در مورد روند پیگیری به چه شکا است؟

موسسه حقوقی و داوری ثمین عدالت به منظور تکریم هر چه بیشتر ارباب رجوع و کاهش دغدغه موکلین محترم به اقدام به نصب سیستم مدیریت خودکار مشتری نموده است. لذا اطلاع رسانی به افراد به صورت اتوماتیک انجام می‌شود. پس از انعقاد قرارداد میان موسسه و موکلین اطلاعات تماس فرد در سامانه ثبت شده و پس از انجام هر مرحله (ثبت دادخواست، صدور رای، درخواست مدارک و …) به فرد از طریق پیامک اطلاع داده می‌شود. همچنین در صورت نیاز، موکلین می‌توانند جهت رفع ابهام و یا مطرح کردن موارد جدید در روند پرونده با موسسه تماس حاصل نمایند.

روند انتخاب وکیل برای پرونده چگونه است؟

با توجه به گستردگی موضوعات در حوزه دعاوی قضایی، نمی‌توان ادعا کرد که یک شخص در همه حوزه‌های مختلف امر وکالت تخصص و تبحر لازم به منظور قبول وکالت اشخاص را دارد. چرا که باور ما بر این است که حقوق مردم مهمترین امانتی است که از جانب آن‌ ها به ما سپرده شده و برای پاسداری از حقوق مردم در دادگاه عدل این مرز و بوم می‌بایست از تخصص و تجربه کافی برخوردار بود.

لذا یکی از مزایای موسسه حقوقی و داوری ثمین عدالت، انتخاب وکیل پایه یک دادگستری در حوزه مدنظر موکلین محترم می‌باشد. وکلای گرامی شاغل در موسسه حقوقی و داوری ثمین عدالت، تخصص‌های اصلی خود را در امر قبول وکالت به موسسه اعلام نموده و بر همان مبنا رزومه‌های این عزیزان بررسی گردیده است. بنابراین، اگر شخصی به طور مثال در زمینه نفقه و اجرت‌المثل به موسسه مراجعه نماید، موسسه وکلای دادگستر پاسارگارد بهترین وکیلی را به او معرفی خواهد کرد که در زمینه ذکر شده بارها و بارها وکالت و یا مشاوره حقوقی قبول نموده و از تجربه کافی برای احقاق حق موکل برخوردار باشد.

اخد هزینه قرارداد به چه صورت است؟

اخذ وجه قرارداد به صورت چند مرحله‌ای و متناسب با پیشرفت پرونده انجام می‌پذیرد.

 

 

 

چطور می توانم به موسسه اعتماد کنم؟

همه وکلای محترم موسسه حقوقی و داوری ثمین عدالت  جزو بهترین‌ وکیل های تهران می‌باشند. علاوه بر این، موکلین محترم می‌توانند با مراجعه حضوری به موسسه و نیز گفت‌وگو با وکلای متخصص در زمینه مدنظر خود از قدرت و تبحر وکلا اطمینان حاصل کرده و با خیالی آسوده وکالت خود را به فرد مورد نظر خود بسپارند.

 

 

 

موسسه حقوقی ثمین عدالت

نیاز به مشاوره حقوقی با وکلای پایه یک دادگستری دارید؟

الان با ما تماس بگیرید

خط اختصاصی:  ۰۲۱۲۶۷۱۱۲۸۹۰

 

وکیل خانواده در طلاق و نفقه

هر مرد و یا زنی که تقاضای طلاق داشته باشد، بهتر است ابتدا با وکیل خانواده متخصص در امور طلاق مشورت کند. بدین ترتیب می‌تواند بهترین تصمیم را بگیرد. مثلا یکی از سوالات رایجی که از وکلا پرسیده می‌شود این است که با چه شروطی نفقه به زن تعلق می‌گیرد؟ در بحث نفقه وفق ماده ۱۱۰۷ قانون مدنی در خصوص همه نیازهای متعارف و متناسب با وضعیت زن از قبیل مسکن، البسه، غذا، اثاث و هزینه‌های درمانی و بهداشتی شوهر مکلف است متناسبت با وضعیت خانوادگی زن این هزینه‌ها را تقبل نماید. البته در بحث نفقه مسئله تمکین نیز مطرح است و درصورتی که زن از انجام وظایف زوجیت امتناع ورزد مستحق دریافت نفقه نخواهد بود.

موسسه حقوقی ثمین عدالت با در اختیار داشتن تیمی مشتمل بر وکلای خانواده پایه یک دادگستری به شما اطمینان خاطر می‌دهد که در تمام مراحل کار، با ارائه مشاوره‌ای دقیق، متعهدانه و عملی پرونده شما را در کمترین زمان ممکن به نتیجه برساند و شما را تا رسیدن به مطالبات قانونیتان یاری دهد. برای ارتباط با وکیل خانواده کافی است با خط اختصاصی ثمین عدالت با شماره ۲۶۷۱۱۲۸۹ ۰۲۱ تماس بگیرید

 

Call Now Button