انجام امور اداری و مالی یکی از کارهایی است که معمولا توسط افراد به تعویق انداخته می‌شود چون آنها حوصله مراجعه به ادارات و نهادهای زیربط و صبر و تحملِ در صف ماندن و پیگیری امور در طبقات مختلف و در نهایت موکول شدن انجام کار به یک روز دیگر را ندارند.

تعلل و به تاخیر انداختن انجام کارهایی که بار حقوقی و مالی دارند باعث بروز مشکلات زیادی در آینده خواهد شد که چندین برابر بیشتر از شما وقت و انرژی خواهد گرفت. به تعویق انداختن این امور می‌تواند اثرات منفی زیادی در پی داشته باشد. مثلا فرض کنید ملکی خریداری کرده‌اید و باید اقدامات لازم را برای اخذ سند مالکیت انجام دهید اما از آنجایی که فرصتش را ندارید مدام این کار را عقب می‌اندازید. حال تصور کنید در چنین شرایطی یک مرتبه به سند مالکیت خود نیاز پیدا کنید. مثلا نیاز شود از آن به‌عنوان ضمانت استفاده کنید و یا مجبور شوید خانه خود را بفروشید! یکی از خدمات پر طرفدار موسسه حقوی و داوری ثمین عدالت که با استقبال بسیار خوب مواجه شده است سرویس انجام امور اداری و مالی می‌باشد. این امر در این موسسه توسط واحد حقوقی اداری و با دقت و کیفیت بالا و در سریع‌ترین زمان ممکن انجام می‌پذیرد. به جای عقب انداختن، انجام این کارها ما را به ما بسپارید.

ما در ثمین عدالت تمام سعی خودمان را می‌کنیم تا کارهای اداری و مالی شما را مجدانه پیگیری کنیم و در اسرع وقت آن را به نتیجه برسانیم. برخی از خدمات انجام امور اداری تیم حقوقی ثمین عدالت به شرح زیر است :

• اخذ پایان کار ساختمان
• اخذ گواهی عدم خلافی
• اخذ صورت مجلس تفکیکی
• اخذ سند تکبرگی
• استعلام ثبت
• مفاصا حساب دارایی
• مفاصا حساب شهرداری
• انجام امور مرتبط با انحصار وراثت شامل گواهی حصر وراثت و مالیات بر ارث

مزایای سپردن انجام امور اداری و مالی به ثمین عدالت

شاید تا به حال به این موضوع فکر کرده باشید که چرا باید پیگیری و انجام خدمات اداری خود را به یک موسسه حقوقی مانند ثمین عدالت بسپارید؟ در پاسخ به این سوال می‌توان به موارد ذیل اشاره کرد:

• ما به جای شما کارها را انجام می‌دهیم و وقت شما آزاد خواهد بود تا به امور دیگری بپردازید.

• تجربه افرادی که به پیگیری امور شما مشغول می‌شوند باعث می‌شود در سریع‌ترین حالت ممکن کار را به نتیجه برسانند. آنها می‌دانند برای انجام امور دقیقا باید به کدام اداره یا نهاد مراجعه کنند و راه را اشتباه نمی‌روند تا نیاز به دوباره کاری شود. آشنایی با سیستم بوروکراسی اداری، روال و مراحل کار را جلو می‌برد.  

• ممکن است به دلیل مشغله زیاد انجام امور خود را به یکی از دوستان یا آشنایان بسپارید و او امانت‌دار خوبی نباشد و از اختیاراتی که به او داده‌اید سو استفاده کند. اما وقتی کارها را به یک موسسه حقوقی معتبر می‌سپارید خیالتان از این بابت راحت خواهد بود. چون در درجه اول کارها را طی قراردادی رسمی به موسسه سپرده‌اید و در درجه دوم اعتبار موسسه حقوقی که نماینده قانون در جامعه است پشتیبان قرارداد انجام امور اداری و مالی خواهد بود.

• برای انجام کلیه خدمات اداری نیازی به حضور شما نخواهد بود. البته اگر مایل باشید جلسه‌ای برای هماهنگی بیشتر و صحبت کردن درباره کار شما ترتیب خواهیم داد.

• روند واگذاری انجام امور در سریع‌ترین زمان ممکن و طی روند ساده‌ای اتفاق خواهد افتاد.

• امکان ارسال و تبادل مدارک به صورت آنلاین میسر است.

• چندین تیم اجرایی در سراسر کشور انجام امور شما را پیگیری خواهند کرد.

• اطلاع‌رسانی مستمر در طی زوند انجام کار حق شما است. ما شما را در جریان تمام جزئیات روند کار قرار می‌دهیم.

 
موسسه حقوقی ثمین عدالت

انجام امور اداری و مالی در ثمین عدالت چگونه است؟

ما به جای شما به ادارات دولتی مراجعه می‌کنیم و کارها را سر و سامان می‌دهیم. برای محول کردن امور خود به ما کافی است چند گام ساده زیر را انجام دهید:
۱٫ به صورت آنلاین قرارداد می‌بندید.
۲٫ مدارک خود را به صورت آنلاین ارسال می‌کنید.
۳٫ در صورت لزوم و برای تهیه برخی از مستندات به حضور شما می‌آییم. حتی اگر در یک کشور دیگر باشید نیز وکلای ما با اولین پرواز خود را به شما رسانده و مراحل قانونی را طی خواهند کرد.
۴٫ مدارک نهایی شامل گواهی‌ها و استعلامات لازم که در حداقل زمان تهیه شده، توسط پیک موسسه ثمین عدالت برای شما ارسال می‌گردد.
۵٫ همچنین اگر سؤالی در این خصوص دارید و یا می‌خواهید ثبت سفارش کنید، جهت مکالمه‌ی تلفنی، کافیست با ما تماس بگیرید.

موسسه حقوقی و داوری ثمین عدالت ایستا در سایه تلاش و تعهد خود به موکلان خود و به اعتبار خط فکری مدیریت مجموعه توانسته موکلان بسیاری را از خدمات حقوقی که به آنها ارائه می‌دهد راضی کند. خشنودی مخاطبان بزرگنرین سرمایه ثمین عدالت است. ما می‌توانیم به عنوان دستیار شما در کنارتان باشیم تا کارهایتان را به‌موقع انجام دهید و به خاطر تعلل در انجام آنها ضرر مالی و قانونی نکنید. برای سفارش انجام امور اداری و مالی خود کافی است با ما تماس بگیرید تا ما بقیه کارها را انجام دهیم. خط اختصاصی ثمین عدالت همیشه در اختیار شما است. در هر جای کشور که باشید کافیست با شماره  ۰۲۱۲۶۷۱۱۲۸۹۰ شماره‌گیری تماس بگیرید.

Call Now Button