انجام امور اداری و مالی

توسط مطمئن ترین وکلای حقوقی

یکی از خدماتی که با استقبال بسیار خوب مخاطبین موسسه حقوقی ثمین عدالت مواجه شده است سرویس انجام امور اداری می باشد که توسط واحد حقوقی-اداری موسسه حقوقی ثمین عدالت و با دقت و کیفیت بالا و در سریع ترین زمان ممکن انجام می پذیرد. ما در ثمین عدالت تمام سعی خودمان را می کنیم تا خود را جزئی از شما بدانیم و روندهای اداری و خدمات امور اداری را به نوعی انجام دهیم که گویی برای خودمان است. البته با دانش حقوقی که در زمینه های مختلف داریم این روندها بسیار سریع تر و مطمئن تر پیش خواهند رفت. برخی از خدمات امور اداری که تیم حقوقی ثمین عدالت انجام می دهند به شرح زیر است :

اخذ پایان کار ساختمان

اخذ گواهی عدم خلافی

اخذ صورت مجلس تفکیکی

اخذ سند تکبرگی

استعلام ثبت

مفاصا حساب دارایی

مفاصا حساب شهرداری

انجام امور مرتبط با انحصار وراثت شامل گواهی حصر وراثت و مالیات بر ارث

شاید تا به حال به این موضوع فکر کرده باشید که چرا باید پیگیری و انجام خدمات اداری خود را به یک موسسه حقوقی مانند موسسه حقوقی ثمین عدالت بسپارید؟ پاسخ بسیار ساده است.

شما با سپردن امور اداری خود به ثمین عدالت، می توانید با خیال راحت در منزل استراحت کنید، نگرانی بابت راهکارهای حقوقی نداشته باشید و سریع تر نیز به نتیجه برسید.

انجام امور اداری ثمین عدالت چگونه کار می کند؟

 1. به صورت آنلاین قرارداد می بندید.
 2. مدارک خود را به صورت آنلاین ارسال می کنید.
 3. در صورت لزوم و برای تهیه برخی از مستندات به حضور شما می آییم. حتی اگر در یک کشور دیگر باشید نیز وکلای ما با اولین پرواز خود را به شما رسانده و مراحل قانونی را طی خواهند کرد.
 4. مدارک نهایی شامل گواهی ها و استعلامات لازم که در حداقل زمان تهیه شده، توسط پیک موسسه ثمین عدالت برای شما ارسال می گردد.
 5. همچنین اگر سؤالی در این خصوص دارید و یا می خواهید ثبت سفارش کنید، جهت مکالمه ی تلفنی، کافیست روی دکمه ی زیر کلیک کنید.

چرا ثمین عدالت در این زمینه خدمات اداری، منحصر به فرد است؟

 • انجام کلیه خدمات اداری بدون حضور شما
 • انجام کلیه خدمات در سریع ترین زمان ممکن
 • ارسال و تبادل مدارک به صورت آنلاین
 • صرفه جویی در وقت و هزینه های شما
 • بیش از سی تیم اجرایی در سراسر کشور
 • آشنایی با سیستم بوروکراسی اداری، روال و مراحل کار برای جلوگیری از دوباره کاری
Call Now Button
EnglishPersian