چرا مشاوره حقوقی ثمین عدالت رایگان نیست؟ احتمالا از خود می‌پرسید در حال حاضر که برخی وکلا و موسسات، مشاوره حقوقی رایگان ارائه می‌دهند، چرا مشاوره حقوقی ثمین عدالت رایگان نیست و برای آن هزینه دریافت می‌شود؟ 

سوال بسیار خوبی است و پاسخی درخور دارد که با خواندن این مطلب به آن خواهید رسید. پیشنهاد ما به تمام کسانی که برای مشاوره حقوقی با ما تماس می‌گیرند، این است که نخست این صفحه را مطالعه کنند. خواندن این مطلب حتی اگر قصد دریافت مشاوره حقوقی نداشته باشید، خالی از فایده نیست و شما را با حقایقی از جنس «آن روی سکه» آشنا خواهد کرد.

هزینه پنهان مشاوره حقوقی رایگان

اگر صفحه داستان ثمین عدالت را خوانده و با ما آشنا باشید، می‌دانید تحقیقات میدانی و صحبت کردن با مردم تا چه حد در این موسسه حقوقی اهمیت دارد و چقدر روی آن وقت و انرژی صرف می‌شود. یکی از موضوعاتی که در تحقیقات به آن پرداختیم همین مبحث به ظاهر جذاب مشاوره حقوقی رایگان بود.
پیش از ورود به مسئله جا دارد متذکر شویم که قصد ما زیر سوال بردن تمام مراکزی که مشاوره حقوقی رایگان ارائه می‌دهند نیست. ممکن است مراکزی وجود داشته باشند که مشاوره حقوقی رایگان، اما باکیفیت، ارائه دهند. 
مشابه جملاتی که در ادامه می‌خوانید را بارها و بارها از زبان افراد در مکان‌های مختلفی مانند مجتمع‌های حقوقی، شوراهای حق اختلاف، مراکز انتظامی و همچنین دفتر کارمان شنیده‌ایم.
– برای مشاوره حقوقی رایگان تلفنی تماس گرفتم و وقت زیادی گذاشتم. اما چیزی به جز راهنمایی‌هایی کلی که ارتباط چندانی با موضوع خاص مشکل من نداشت عایدم نشد. 
– زمان مشاوره خیلی کوتاه بود و اصلاً فرصت نشد جوانب مختلف مشکلم مورد بررسی قرار بگیرد.
– برای مشاوره حقوقی رایگان مراجعه کردم اما بیشتر زمان مشاوره به توضیح درباره مرکز حقوقی و میزان حق الوکاله و مسائل تبلیغاتی گذشت تا حل مشکل من
– هر سوالی که داشتم بی پاسخ ماند و جواب اغلب سوالاتم اینگونه داده می‌شد که این مساله تخصصی است و توضیح آن به فردی‌که دانش حقوقی ندارد ممکن نیست و فقط باید کار را به کاردان بسپارم!
– وقتی که برای مشاوره حقوقی در نظر گرفته شده بود مختص من نبود و در حین آن دایما افرای به اتاق رفت و آمد داشتند و تلفن اتاق زنگ می‌خورد.
– …
مشاوره حقوقی رایگان می تواند هزینه‌ای به‌مراتب بیش‌تر از پرداخت پول برای شما داشته باشد.
متأسفانه افراد زیادی به ما مراجعه می‌کنند که به دلیل یک اقدام حقوقی نادرست گره‌ای کور در پرونده حقوقی‌شان ایجاد شده است. وقتی از آن‌ها می‌پرسیم که چرا ناآگاهانه چنین اقدامی کرده‌اند یا چرا درخواستی نابجا که بضررشان است ثبت کرده‌اند، یکی از پرتکرارترین پاسخ‌ها این است که:
این اقدام در مشاوره حقوقی رایگان به من پیشنهاد شد.
متاسفانه آسیب راهنمایی‌های غلط و شتابزده اینچنینی به افراد زیادی وارد شده و کماکان وارد می‌شود.
لازم به توضیح است که منظور این نیست که مراکزی که مشاوره حقوقی رایگان ارائه می‌دهند توانایی علمی یا تجربی لازم را ندارند. بلکه پیچیدگی مسائل حقوقی و اهمیت ویژه توجه به جزیئات منحصر به فرد هر پرونده در مشاوره حقوقی رایگان، میسر نمی‌شود. و زوایای مخفی امر پوشیده می‌ماند. ازین رو راهکاری که ارائه می‌شود پختگی لازم را ندارد.
 کیفیت مشاوره حقوقی ثمین عدالت بزرگترین وجه تمایز آن است. مشاوره حقوقی در این مرکز کاملا تخصصی انجام می‌شود و متخصص مربوطه با توجه به موضوع مشاوره انتخاب می‌شود. و  زمان و تمرکز موردنیاز برای ارائه بهترین راهکار و تعیین اثربخش‌ترین استراتژی به شما اختصاص داده می‌شود. مشاوران ما بهترین راهکار را پیشنهاد می‌کنند که عملی و کارساز است و صددرصد خاص پرونده شماست.
در جلسات مشاوره ثمین عدالت ما متکلم وحده نیستیم. بدون صرف وقت کافی برای شنیدن حرف‌های شما و تحلیل آن، چگونه می‌توانیم اطمینان حاصل کنیم که بهترین مشاوره را ارائه داده‌ایم؟ 
این فرآیند انرژی‌بر است و تمام تخصص و تجربه تیم ما طی آن در خدمت شما خواهد بود.  به همین دلیل مشاوره حقوقی ما رایگان نیست. اما کیفیتی ارائه می‌دهد که هزینه‌ای که در قبال آن دریافت می‌شود ناچیز است.
بعلاوه هزینه‌ای که بابت مشاوره می‌پردازید، در صورت انعقاد قرارداد با موسسه به شما بازگردانده خواهد شد. می‌توانید همین الان برای مشاوره حقوقی آنلاین وارد این صفحه شوید و یا جهت مشاوره حقوقی به صورت حضوری فرم مربوطه را تکمیل نمایید تا با شما تماس بگیریم.

Call Now Button